ПН-ПТ з 8:30 до 16
СБ-НД - вихідні

Про нас

Фірма ТТТ виробляє і встановлює важкі металеві двері, виготовляє меблеві фасади, декоративні дверні накладки та деталі з МДФ будь-якої складності.
Вхідні металеві двері виготовляються з товстостінного важкого металопрокату з сертифікованими міцності (цілісний лист металу - 1,5 - 3 мм., Куточок 40х40х4 мм., Куточок 50х50х5 мм., Профільна труба різних перетинів).

Металоконструкція двері збирається за допомогою ручної зварки шляхом ретельного проплавления перетину зварюються каркаса (полегшена точкове зварювання НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ). Циліндричні точені навіси перетином 24-26 мм. на кульках забезпечують легкий «хід» двері і плавний «грюкіт».

Максимальна звуко-теплоізоляція досягається щільним наповненням полотна рамної частини двері пінопластом з проміжними пінополістирольними фальгіруемимі шарами. М'яке закривання і ущільнення забезпечують гумові фронтальні і кутові ущільнювачі.

Сучасне високотехнологічне обладнання BIESSE / Італія / дозволяє досягти різноманітності облицювання дверей плитами МДФ різної товщини, фактур і забарвлень, з використанням верстатної різьблення в 3D виконанні.